/Hakkımızda

Hakkımızda

     Diyabet Gelişmeleri , tip 1 diyabet’e dair dünyadaki tüm gelişmeleri takip eden ve insanları diğer önemli konulardan da haberdar etmeye çalışan bir haber sitesidir. Diyabet gelişmeleri , Tip 1 diyabetliler tarafından kurulmuştur . 

Diyabet gelişmeleri ile İnsanlar haberleri daha yakından takip edecek. ve sitede” dünyada ne tür gelişmeler oluyor? ve biz diyabetlileri neler bekliyor? ” gibi sorulara cevap aramaya çalışacaklardır.

Bu bağlamda dünyada diyabet alanında gerçekleşmiş veya gerçekleşecek birçok önemli bilimsel çalışmaları takip ediyoruz. ve şunu ayrıca belirtelimki biz şunuda artık istiyoruz ”  Böyle siteler kurmak elbette güzel ama diyabetin son bulmasını istememiz birinci önceliğimiz. Bundan dolayı her ne kadarda büyük bir istekle siteyi kursakta diyabetin son bulması gibi kapanmasını da istiyoruz. 

Diyabet son bulana kadar gelişmelerden ve diğer önemli konulardan sizleri haberdar edeceğiz.

Ayriyetten Sitemizi kurarken bizde sonsuz desteği olan Aygül Begüm Tunar hanım’a sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz . Kendisi aynı zamanda tip 1 diyabetli ve bu konuda diyabetli birçok insana destek oluyor. Çok emek veriyor. ve iyiki tanımışız kendisini.

Diyabet Gelişmeleri Ekibi

Site ve Yayın Sorumlusu , Hakan Çelen ( Editör )

İletişim : diyabetgelismeleri@hotmail.com